Fiataloknak adta át a bódító hatású anyagot
A házkutatás során kábítószert is találtak a 32 éves salgótarjáni férfi lakásán.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság két rendbeli kóros szenvedélykeltés és egy rendbeli kábítószer birtoklása vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást K. László 32 éves salgótarjáni lakos ellen.
A nyomozás jelenlegi adatai alapján a 32 éves férfi 2018 májusában két fiatalkorú részére kábító hatású anyagot adott át, melyet elfogyasztva a két fiú bódult állapotba került. A nyomozók a férfi lakóhelyén 2018. május 9-én megtartott házkutatás alkalmával, anyagmaradvánnyal szennyezett alufóliapaketteket, valamint bruttó 9,6 gramm barna színű, kábítószergyanús anyagot és azok fogyasztásához szükséges eszközöket találtak meg és foglaltak le. A lefoglalt anyagmaradványon elvégzett gyorsteszt kábítószerre pozitív jelzést adott.
A rendőrök a férfit elfogták, a Salgótarjáni Rendőrkapitányság épületébe előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.