Gyorsított eljárás

2014. 10. 18., szo - 14:10
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Mohácsi Rendőrkapitányság bíróság elé állítási javaslattal zárta le a nyomozást két mohácsi lakossal szemben lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Egy mohácsi szőlőhegyen lévő telek tulajdonosa tett bejelentést 2014. szeptember 24-én, amely szerint körbekerített telkéről 2014. augusztus 25. és augusztus 31. nap közötti időben ismeretlenek a kerekes kút kerekét lefűrészelték és eltulajdonították.

 

A rendelkezésre álló adatok alapján a lopott fémet egy színesfém átvevő telephelyre adták le, ahol a tulajdonos azt megtalálta.

A rendőrök a bejelentés napján elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható Ny. Zoltán 56 éves és Ny. Szilvia 38 éves mohácsi lakosokat, akik a bűncselekmény elkövetését elismerték.

Velük szemben lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatta le a nyomozást a Mohácsi Rendőrkapitányság, melyet a napokban bíróság elé állítási javaslattal fejezett be, a keletkezett iratokat az illetékes ügyészségnek továbbította.


Kapcsolódó oldalak