Gyűrűjét vette el

2014. 11. 28., p - 08:34
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bíróság elé állítási javaslattal élt a mohácsi nyomozó hatóság annak a „paplanárusnak” az ügyében, aki egy idős nő kezéről húzta le az ékszert.

Egy 46 éves férfi ellen kifosztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Mohácsi Rendőrkapitányságon, aki a jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2014. november 25-én 9 óra körüli időben odament egy véméndi családi házhoz, ahol a kapuban várakozó idős nőt megszólította azzal, hogy vegyen tőle paplant. Az asszony nem akart vásárolni, ekkor az árus kölcsön kérte a sértett ujján lévő karikagyűrűt. Mikor erre is nemleges választ kapott, az idős asszony ujjáról erőszakkal lehúzta az ékszert, majd eltávozott.

 

A rendőrök a bejelentést követően rövid időn belül elfogták, majd előállították a feltételezett elkövetőt, akit őrizetbe vettek A nyomozó hatóság a keletkezett iratokat 2014. november 27-én bíróság elé állítási javaslattal az illetékes ügyészségnek megküldte.

 


Kapcsolódó oldalak