Kerékpártolvaj Nyíregyházán
Nyolc biciklit lopott el egy helybeli férfi rövid időn belül, hogy pénzt szerezzen.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást SZ. R. ellen. A nyíregyházi férfi május végétől elfogásáig nyolc kerékpárt emelt el közterületről, óvoda és iskolák tárolójából. A rendőrök azután fogták el a férfit, hogy egy újabb kétkerekűt lopott el.
A nyomozók június 22-én a rendőrkapitányságra állították elő és gyanúsítottként hallgatták ki a 47 éves férfit. Beismerte a bűncselekményeket, és elmondta, eladta a bicikliket, hogy pénzhez jusson.