Késsel szúrt

2022. 03. 08., k - 09:56
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A szabolcsi nyomozók őrizetbe vették a 36 éves nőt.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást P. M. 36 éves nyírmadai lakos ellen. A nyomozás adati szerint a nő és a férje között otthonukban veszekedés alakult ki 2022. március 7-én. A pár között a szóváltás elfajult, és a nő egy esetben egy késsel megszúrta az 50 éves férfit, miközben megöléssel fenyegette. A férfit a mentőszolgálat munkatársai életveszélyes sérüléssel vitték kórházba. A megyei rendőr-főkapitányság nyomozói a nőt gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették.


Hírfolyam

 

Szemtanúk jelentkezését várjuk!

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztály 20801/806/2025. szabálysértési számon folytat eljárást közúti közlekedési baleset miatt.

 

Keressük Szamkó Leonidászt

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 13 éves, izsófalvai fiú eltűnése ügyében.

 

Parfümöket lopott, keressük

A Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11010/921/2025. bűnügyi számon lopás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Rendőrkézen a táskatolvajok

A debreceni rendőrök rövid időn belül elfogtak egy helyi férfit és egy nőt, akik táskákat emeltek el egy vendéglátóhelyen.

 

Szinte mindent vitt, de vége a sorozatnak

Az ózdi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vettek egy helyi tolvajt. Az egyik bűncselekménnyel kapcsolatban a betörő két társát is kihallgatták.

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. június 12-én 0 órától 2025. június 16-án 8 óráig.