Kidobta a mérleget
A szentendrei rendőrök egy 32 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként.
Kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya K. Attila 32 éves szentendrei lakos ellen.
A nyomozók 2016. június 29-én a délutáni órákban vonták intézkedés alá a 32 éves férfit, majd a lakásán házkutatást tartottak. Az ingatlanban és az általa használt autóban több zacskónyi kábítószergyanús anyagmaradványt találtak a rendőrök, melyeket lefoglaltak.
Az intézkedés közben K. Attila a lakás ablakán kidobott egy digitális mérleget, amelyet a rendőrök szintén lefoglaltak. A férfit elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
A további eljárást szakértők bevonásával, szabadlábon hagyása mellett folytatja ellene a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya.