Le akarták szorítani az útról, majd betörték az autó szélvédőjét

2018. 06. 29., p - 11:50
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rongálás és garázdaság miatt indítottak nyomozást az ajkai rendőrök két fiatallal szemben.

Egy állampolgár értesítette a rendőrséget 2018. június 28-án 17 óra körül, hogy két ismeretlen személy a Kup és Noszlop közötti útszakaszon személygépkocsival próbálták az ő járművét leszorítani az úttestről. A sértett egy földes úton megállt, ezt követően a két férfi kövekkel dobálta a bejelentő gépkocsiját és egyikőjük egy keresztkulccsal kitörte a jármű szélvédőjét is.

A bejelentést követően a rendőrök rövid időn belül elfogták a két fiatalt, majd előállították az Ajkai Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket.

A 23 éves kupi és a 22 éves bakonypölöskei férfi ellen garázdaság és rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást az Ajkai Rendőrkapitányság.

rongálás


Kapcsolódó oldalak