Lopott, de elkapták

2013. 06. 01., szo - 09:27
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A győri bevásárlóközpont két üzletéből próbált meg fizetés nélkül távozni az a 42 éves helyi férfi, akit mindkét alkalommal a biztonsági szolgálat munkatársai tartóztattak fel.

O. Zoltán ellen lopás megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás.

A 42 éves győri férfi a bevásárlóközpont egyik ruházati boltjába tért be a délelőtti órákban. Egy pár vászoncipőt akart fizetés nélkül eltulajdonítani úgy, hogy az áruvédelmi eszközt arról eltávolította. Négy óra elteltével, a bevásárlóközpont egy másik üzletében próbálkozott. A férfi ismét lebukott. Ekkor egy rövidnadrágot próbált meg ellopni.

O. Zoltánt mindkét esetben a biztonsági szolgálat munkatársai tartóztatták fel. A férfi a lopott árukat oly módon tette eladhatatlanná, hogy azokról az áruvédelmi eszközöket kitépte.

A Győri Rendőrkapitányság lopás megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a 42 éves győri férfi ellen.


Kapcsolódó oldalak