Megszúrta unokaöccsét, a rendőrök őrizetbe vették

2020. 05. 22., p - 10:14
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Duplán állt bosszút szerelemféltésből a 69 éves sárszentmihályi férfi.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. május 21-én délután érkezett bejelentés arról, hogy Székesfehérváron, a Kisteleki utcában késelés történt, vérzik egy férfi.

A helyszínre érkező rendőröknek a sértett elmondta, hogy késsel kétszer megszúrta, váll- és hastájékon az elkövető, akit megnevezett. A feltételezett bántalmazót a nyomozók lakcímén elfogták, és a kutatás során az elkövetés eszközéül használt kést lefoglalták. A sárszentmihályi lakost a Fejér megyei nyomozók – őrizetbe vétele mellett - gyanúsítottként hallgatták ki életveszélyt okozó testi sértés bűntett kísérlete elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A 69 éves férfi vallomásában beismerte tettét, elmondta, hogy azért szúrta meg unokaöccsét, mert az korábban a feleségét és a mostani barátnőjét is elszerette. A rendőrök előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

.

 


Kapcsolódó oldalak

Hírfolyam

 

Besurranót keresünk

A budapesti rendőrök az állampolgárok segítségét kérik ismeretlen tettes azonosításához.

 

Megszűnt az útlezárás

Befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés a 21-es számú főút 41-es kilométerszelvényében történt balesetnél.

 

Hosszú a lista

Két kenderesi fiatal folyamatosan lopott, a fiatalabbik volt, hogy egy nap három helyen is járt bűnös szándékkal. Most a fogdán várja a bíróság döntését sorsáról.

 

Pórul járt eladók

A napokban két Tolna vármegyei sértettől közel tízmilliót csaltak ki ismeretlenek.

 

Teljes útlezárás a 21-es számú főúton

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetnél helyszínelnek a rendőrök a 21-es számú főúton Bátonyterenye és Mátraverebély közötti útszakaszon a Hatvan irányába haladó forgalmi sávokban.