Műszaki cikkeket loptak egy vásárhelyi ingatlanból
A hódmezővásárhelyi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki két helybéli fiatalt, akik egy lakóházból egyebek mellett televíziót, mobiltelefont, mikrofont és zenelejátszót vittek el.

A gyanúsítottak 2016. október 20-án 3 óra körül jutottak be a vásárhelyi ingatlanba. A feltételezett elkövetők a lakóházban kutatást végeztek, onnan mikrofont, LCD televíziót, mobiltelefont, keverőpultot, zenelejátszót, webkamerát és erősítőt tulajdonítottak el.
A hódmezővásárhelyi nyomozók a bejelentést követő egy órán belül elfogták a cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható két helybéli fiatalt. A terhelteknél tartott házkutatáskor a rendőrök az ellopott vagyontárgyakat lefoglalták.
A gyanúsítottak kihallgatásuk során elismerték a terhükre rótt bűncselekmény elkövetését. Ellenük lopás miatt indult eljárás. A nyomozók a lefoglalt műszaki cikkeket visszaadták a tulajdonosoknak.