Műszaki cikkekre utazott

2018. 12. 26., sze - 11:03
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Makói Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát egy 43 éves nővel szemben, aki műszaki cikkeket lopott a város egyik áruházából.

A gyanúsított 2018. június 3-án 19 óra körül három tabletről az áruvédelmi eszközt eltávolította, a készülékeket a dobozából kivette, majd azokat a táskájába tette. A nő a pénztárnál egy üveg üdítőt és egy úszószemüveget kifizetett, de a biztonsági kapu bejelzett, ezért a személyzet feltartóztatta. 
A kiérkező rendőrök a feltételezett elkövető táskájában megtalálták a tableteket. A magyarcsanádi nőt gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozás megállapította, hogy korábban is követett el hasonló jellegű bűncselekményeket. 
Ellene dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
A Makói Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait a napokban megküldte az ügyészségnek. 


Kapcsolódó oldalak