Nagyon gyors eljárás

2015. 02. 19., cs - 13:29
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Tatabányai Járási Ügyészség bíróság elé állította a tárolót feltörő férfit.

Egy tatabányai asszony segítségével fogták el a rendőrök azt a helybélit, akit lopás vétség elkövetésével gyanúsított a Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya, és akinek a hatóság gyorsított eljárásban történő bíróság elé állítását javasolta. V. Jánost 2015. február 16-án hallgatták ki gyanúsítottként a nyomozók, miután betört egy tatabányai társasház alagsori tárolójába és onnan eltulajdonított egy szerszámokkal teli táskát. A 23 éves tatabányai beismerő vallomást tett. V. Jánost a rendőrség őrizetbe vette, a Tatabányai Járási Ügyészség pedig már 2015. február 19-én bíróság elé állította.


Hírfolyam

 

Szemtanúk jelentkezését várjuk!

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztály 20801/806/2025. szabálysértési számon folytat eljárást közúti közlekedési baleset miatt.

 

Keressük Szamkó Leonidászt

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 13 éves, izsófalvai fiú eltűnése ügyében.

 

Parfümöket lopott, keressük

A Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11010/921/2025. bűnügyi számon lopás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Rendőrkézen a táskatolvajok

A debreceni rendőrök rövid időn belül elfogtak egy helyi férfit és egy nőt, akik táskákat emeltek el egy vendéglátóhelyen.

 

Szinte mindent vitt, de vége a sorozatnak

Az ózdi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vettek egy helyi tolvajt. Az egyik bűncselekménnyel kapcsolatban a betörő két társát is kihallgatták.

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. június 12-én 0 órától 2025. június 16-án 8 óráig.