Nyomon a körzeti megbízott

2019. 04. 30., k - 08:56
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az adonyi körzeti megbízott találta meg azokat a használati tárgyakat, amit egy betörés során lopott el három helybeli férfi.

A rendőrségre tett bejelentést 2019. április 29-én reggel egy nagykarácsonyi hölgy, hogy Adonyban, a családi házába betörtek, és onnan hűtőgépet, napozó ágyat, szőnyeget és más használati tárgyakat loptak el. Az elkövetők a fából készült melléképületet is megbontották.

Az Adonyi Rendőrőrs körzeti megbízottja széleskörű adatgyűjtést követően olyan információhoz jutott, hogy a betörésből származó tárgyak három helybeli férfinél találhatóak. A 20 éves G. Kristóf és az 58 éves S. István adonyi lakosok lakásán megtartott kutatások során megtalálták és lefoglalták a családi házból ellopott tárgyakat, használati eszközöket.

2

A nyomozás adatai szerint a két férfi egy 17 éves adonyi fiúval együtt tört be a családi házba még a múlt hónap során, és az ott található hűtőgépet, tányérokat, napozó ágyat, szőnyeget egyéb használati eszközöket ellopta. A melléképületet az elbontás után tűzifaként szerették volna felhasználni.

A három férfit a rendőrök elfogták, előállították a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók lopás bűntett elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket.


Hírfolyam

 

Már minden múzeum gőzerővel készül az ország legnagyobb kulturális rendezvényére

Szombaton végre elérkezik a nyár legjobban várt programja, hazánk legnagyobb és legnépszerűbb kulturális eseménye: a Múzeumok Éjszakája, amelyre országszerte közel 470 helyszínen, több mint 2900 kulturális programmal várják az érdeklődőket. A múzeumokban már felkészültek a látogatók fogadására, a Rendőrmúzeumban például a kutyás és lovas bemutatókat próbálják, a kiállításra szánt járművek pedig már felsorakoztak az udvaron, hogy június 21-én az „éjszakázók” betekinthessenek a rendőrség kulisszái mögé.

 

Régi módszer új köntösben

Rendőrnek adta ki magát az a telefonáló, aki egy idős férfitól csalt ki több millió forintot. A Mátrix Projekt keretében folytatjuk a harcot a kibercsalók ellen.

 

Rendőrkézen a kajaktolvaj

A balatonfüredi rendőrök elfogtak egy 30 éves győri férfit, aki egy nyaralót tört fel sporteszközökért.

 

Napfényből hűvösre

Kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítják a balassagyarmati zsaruk azt a váci férfit, akit a DELTA Program keretében fogtak el a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.