Őrizetben a besurranásos lopások elkövetője - videóval

2016. 08. 24., sze - 04:57
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogtak egy férfit, aki Sopronban több családi házba is észrevétlenül bement, majd a lakásokból különböző értékeket lopott el.

A soproni rendőrök 2016. augusztus 23-án a hajnali órákban elfogták és a rendőrkapitányságra előállították S. István Márió helyi lakost, akit azzal gyanúsítanak, hogy - kihasználva a sértettek figyelmetlenségét és óvatlanságát - több családi házból lopott különböző értékeket. A gyanú szerint a 31 éves férfi az éjszakai órákban, a tulajdonosok által nyitva hagyott ajtókon észrevétlenül besurrant és az alvó lakók táskáit, iratait, mobiltelefon-készülékeit, készpénzüket, óráikat eltulajdonította. A rendőrök a tettes lakásán házkutatást tartottak, ahol megtalálták az ellopott értékeket, amiket lefoglaltak.

 

A Soproni Rendőrkapitányságon S. István Máriót - őrizetbe vétele mellett - lopás vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták és a nyomozók előterjesztést tettek a 31 éves férfi előzetes letartóztatásának indítványozására.


Kapcsolódó oldalak