Őrizetben a miskolci rabló

2014. 10. 19., v - 09:19
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök pár órán belül elfogták azt a fiatalkorú fiút, aki Miskolcon megtámadott egy 15 éves gyereket.

Rablás bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított Miskolcon, a Szentpáli utcában 2014. október 18-án 17 óra 30 perckor egy 15 éves fiút megfenyegetett, hogy adja át az értékeit. A megfélemlített sértett támadójának odaadta sapkáját, illetve nyakláncát. A rabló a zsákmányával együtt elmenekült a helyszínről.

A rendőrség az ügyben bevezetett intézkedések eredményeként pár órán belül azonosította, elfogta, majd a rendőrkapitányságra előállította a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 17 éves miskolci fiatalkorú fiút.

A Miskolci Rendőrkapitányság a beszerzett bizonyítékok alapján a bűnügyi őrizetbe vett terhelttel szemben előterjesztést tett előzetes letartóztatásának ügyészi indítványozására.


Kapcsolódó oldalak