Őrizetben a tolvajból lett rabló

2016. 11. 13., v - 21:40
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy encsi sörözőben akarta a gyanúsított a sértett táskáját ellopni, ám az asszony a tolvaj után ment, aki a táska megtartása végett bántalmazta a tulajdonost.

Az Encsi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást G. Károly 54 éves baktakéki lakossal szemben.

A gyanúsított 2016. november 10-én 16 óra körül egy encsi sörözőben eltulajdonította egy ott tartózkodó 37 éves fancsali asszony táskáját. A nő észrevette a lopást és a futva menekülő tolvaj után ment, akit az utcán utol is ért. A sértett többször felszólította a férfit táskája visszaadására, aki ennek nem tett eleget, hanem fellökte az asszonyt és elmenekült.

A feljelentést követően a rendőrök hat órán belül azonosították és elfogták a rablót, akit gyanúsított kihallgatását követően bűnügyi őrizetbe vettek.

Az Encsi Rendőrkapitányság előterjesztéssel élt a terhelt előzetes letartóztatásának indítványozására is az illetékes járási ügyészségen.   

 


Kapcsolódó oldalak