Rács mögött „ünnepli” a szilvesztert
Rendőrkézen a rabló.
Mint arról korában hírt adtunk 2013. december 31-én 4 óra 26 perckor Pécsett, a Nagy Imre úton lévő Nemzeti Dohányboltba egy férfi bement, és fegyverrel, vagy annak utánzatával az eladót a bevétel átadására kényszerítette, majd a helyszínről elmenekült.
A beszerzett adatok, valamint a vallomások alapján a rendőrök beazonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható Sz. Roland 26 éves pécsi lakost. A férfit 17 óra 30 perckor fogták el a nyomozók, majd előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a gyanúsítottal szemben – őrizetbe vétele mellett – rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja a büntetőeljárást.