Rendőrkézen a rongáló

2024. 01. 03., sze - 00:09
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyomozás indult annak a férfinak az ügyében, aki megrongált egy személygépkocsit Szegeden.

Bejelentés érkezett a rendőrségre ismeretlen tettes ellen, aki 2023. december 29-én vitába keveredett egy taxisofőrrel, majd megrúgta az autója jobb oldali visszapillantó tükrét. A rendőrök azonosítottak egy 38 éves férfit, akit előállítását követően gyanúsítottként hallgattak ki a nyomozók a Szegedi Rendőrkapitányságon. Vallomásában elismerte a bűncselekmény elkövetését.

Rongálás és garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás.


Hírfolyam

 

Ittasan gázolt

Még szabadságvesztését tölti, így a börtönben mondta el érzéseit és tapasztalatait az a férfi, aki 2019-ben gázolt halálra egy nőt Cegléd külterületen.

 

A kár megtérült

Lába kelt hat tyúknak Simontornyán, de a körzeti megbízottak a nyomukra bukkantak.

 

Meglett a lopott bicikli

A hódmezővásárhelyi rendőrök kamerafelvételek elemzésével azonosítottak egy helybéli kerékpártolvajt.

 

Elbújni próbált, bilincs lett a vége

Hiába nyomta tövig a gázt, és bújt el a búzatáblába, a komáromi rendőrök elől nem menekülhetett az a férfi, aki 6 év börtönbüntetését próbálta megúszni.