Rendszámot szerelt a járműre
Vádemelést javasol a rendőrség a 48 éves tolnai férfi ellen.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság eljárást indított egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 48 éves tolnai férfi ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2015. május 20-án délelőtt Tolnán közlekedett a segédmotor-kerékpárján, amikor az egyik kereszteződésben egy személygépkocsi nem adta meg az elsőbbséget neki, melynek következtében összeütköztek. A férfi leesett a járműről és megsérült.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya az eljárás során megállapította, hogy a férfi motorkerékpárjára más járműre kiadott rendszám volt felszerelve. A rendőrök a 48 éves férfit egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A terhelt a cselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság a nyomozást lezárta, az ügy iratait az illetékes járási ügyészségnek a napokban vádemelési javaslattal átadta.