Több helyre is besurrant

2016. 01. 15., p - 15:32
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A kiskőrösi nyomozók beazonosították, elfogták és őrizetbe vették a lopások feltételezett elkövetőjét.

Az elsődleges adatok alapján 2016. január 6-án 9 óra 15 perc és 9 óra 30 perc közötti időben ismeretlen tettes besurrant egy kiskőrösi cukrászdába, majd annak nyitott öltözőjéből, illetve egyik iroda helyiségéből mobiltelefont, készpénzt és személyes iratokat tulajdonított el. Még aznap egy helyi pizzériában is lopás történt: egy fogasra felakasztott kabátból cigarettás dobozt, valamint pénztárcát - amelyben készpénzen kívül személyes iratok is voltak - vitt magával az ismeretlen elkövető.

A felderítő munka eredményeként a nyomozók látókörébe került egy 33 éves kiskőrösi lakos. Gy. Csabát a rendőrök 2016. január 12-én 8 óra 15 perckor elfogták és lopás bűntett, valamint lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. 

Az eljárás során beszerzett információk szerint a férfi 2016. január 8-án 17 óra és 17 óra 30 perc közötti időben egy kiskőrösi vendéglő öltözőjébe is besurrant, ahonnan egy táskából személyes iratokat, bankkártyákat és készpénzt tulajdonított el. A nyomozás jelenlegi adatai alapján a gyanúsított a bűncselekményekkel összesen 7 sértettet károsított meg.

 

A feltételezett elkövetőt kihallgatását követően őrizetbe vették a nyomozók és kezdeményezték előzetes letartóztatásának indítványozását.


Kapcsolódó oldalak