Őrizetbe vették - videóval
Kábítószer-kereskedelem gyanújával vettek őrizetbe egy férfit Karcagon.
Kábítószer-kereskedelem gyanújával vettek őrizetbe egy férfit Karcagon.
Egy 24 éves férfi vette el az otthonában alvó sértett mellől nagy összegű készpénzét és mobiltelefonját.
A megalapozott gyanú szerint Nyíregyháza-Örökösföldön árult „herbált”
A budapesti férfi több alkalommal követte el a bűncselekményt.
A budaörsi rendőrök egy 33 éves fővárosi férfit fogtak el.
A detki férfit elfogták a rendőrök.
A rendőrök egy 18 éves dunaföldvári fiút gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével.
A füzesabonyi rendőrök őrizetbe vették a két helyi lakost.
11 tatai vendéglátóhelyet károsított meg.
Három napon belül azonosították és elfogták a rendőrök.