Rablás Debrecenben
A debreceni rendőrök bűnügyi őrizetbe vették azt az 51 éves helyi férfit, akit az ingatlan tulajdonosa tartott vissza a járőrök kiérkezéséig.
A debreceni rendőrök bűnügyi őrizetbe vették azt az 51 éves helyi férfit, akit az ingatlan tulajdonosa tartott vissza a járőrök kiérkezéséig.
A két férfi több mint másfél millió forintnyi értéket vett el a sértettől.
Vádemelést javasol a rendőrség az előszállási fiú ellen.
Vádemelést javasol a rendőrség a 39 éves férfi ellen.
A 43 éves nő egy 92 éves ceglédi férfi pénzét lopta el.
Nyakláncot rabolt egy férfi Mezőtúron. A rendőrök elfogták és őrizetbe vették.
A szécsényi rendőrök négy órán belül elfogták a 36 éves férfit.
Vádemelést javasol a rendőrség a jogtalan elsajátítás ügyében.
Járőrözésük közben hallották meg a riasztót a kecskeméti járőrök, majd tetten érték és elfogták a betörőt.
A ceglédi rendőrök egy 43 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.