Bűnügyek

Elfogta a rendőrség a 100 milliót zsákmányoló sorozatbetörőt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Országszerte összehangolt akciókkal lép fel a rendőrség a betöréses lopások elkövetőivel szemben, ezúttal egy debreceni betörés-sorozatot derített fel a hatóság. A gyanúsítottól közel 100 millió forint értékű arany ékszert, készpénzt foglaltak le.

Súlyos testi sértés Ferencvárosban

Budapesti Rendőr-főkapitányság

A férfi egy IX. kerületi kereszteződésben minden előzmény nélkül megütötte a sértettet.

Rablás a vonaton - videóval

Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A 21 éves gyanúsítottat őrizetbe vették a monori rendőrök.

Azonosította a rendőrség a támadót

Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Őrizetbe vette a rendőrség a szegedi közösség tagja elleni erőszak bűntettével megalapozottan gyanúsított férfit.

Megszúrta a vitapartnerét

Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az érdi rendőrök őrizetbe vették azt a 29 éves helyi férfit, aki előzetes szóváltást követően a gyanú szerint egy késsel megszúrta a sértettet.

Közlemény

Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az egyik közösségi portálon „Másik áldozata is van a borzalmas szombat éjszakának” című közlés kapcsán a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság az alábbi tájékoztatást adja.

Vonaton loptak, strandon fogták el őket

Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Miskolci Rendőrkapitányság járőrei egy helyi strandon fogták el azt a házaspárt, akik egy vasúti szerelvényen korábbi utastársuk táskáját eltulajdonították.

Fészerből, udvarról és gépjárműből lopott

Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A salgótarjáni rendőrök jármű önkényes elvétele bűntett és más bűncselekmények elkövetése miatt vettek őrizetbe egy endrefalvai férfit.