Látta az esetet?

2026. 06. 22., h - 09:16
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúböszörményi rendőrök a lakosság segítségét kérik.

A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya 09040/201/2026. bűnügyi számon közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény miatt folytat eljárást. A nyomozás adatai szerint a 35-ös számú főúton, a Hajdúböszörmény és Görbeháza közötti útszakaszon elloptak egy 46. kilométerszelvény jelzőtáblát 2026. június 11-én. 

A rendőrség kéri, hogy aki látta az esetet, vagy tudomása van az eltulajdonított tárgy hollétéről, jelentkezzen személyesen a Hajdúböszörményi Rendőrkapitányságon (4220 Hajdúböszörmény, Kossuth Lajos utca 2. szám), vagy telefonon a nap 24 órájában elérhető 06-52/457-040-es telefonszámon, illetve a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.


Kapcsolódó oldalak