Egyedül próbálkozott

2020. 11. 04., sze - 08:15
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Jogellenesen próbált meg bejutni az országba egy határsértő Csongrád-Csanád megyében. A rendőrök feltartóztatták, majd az ideiglenes biztonsági határzárhoz kísérik.

A járőrök 2020. november 4-én 7 óra 40 perckor egy határsértőt tartóztattak fel Mórahalom külterületén. Ellenőrzése során a férfi afgán állampolgárnak vallotta magát, azonban sem személyazonosságát, sem magyarországi tartózkodása jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudta igazolni.

A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az illegális migránst visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.


Hírfolyam

 

Továbbra is a legfontosabb a megelőzés

A Delta Program keretében Tolna vármegyében is kiemelt hangsúlyt fordítanak a rendőrök a prevencióra, ezért valamennyi iskolába ellátogatnak, ahol mind a diákokat, mind szüleiket és a pedagógusokat tájékoztatják a kábítószerek veszélyeiről.

 

Eltűnt Gervai Csaba

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Kemecsei Rendőrőrse a kemecsei férfi felkutatásához kéri a lakosság segítségét.

 

Bilincsben a rabló

A nagykőrösi rendőrök elfogták azt a férfit, aki az utcán rabolt ki egy helyi nőt.