Fennakadt az ellenőrzésen

2026. 06. 22., h - 10:37
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Körözött járművet szűrtek ki a Röszke autópálya határátkelőhelyen.

Egy német-török kettős állampolgárságú férfi jelentkezett kilépésre 2026. június 21-én az esti órákban egy német honosságú Volkswagen Multivan személygépkocsival. Az alapos ellenőrzés során a határrendészek megállapították, hogy az autó szerepel a nemzetközi körözési rendszerben, azt a német hatóságok körözik.

A mintegy 20 millió forint értékű járművet a Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói lefoglalták.


Kapcsolódó oldalak