Fennakadt az ellenőrzésen
Körözött járművet szűrtek ki a Röszke autópálya határátkelőhelyen.
Egy német-török kettős állampolgárságú férfi jelentkezett kilépésre 2026. június 21-én az esti órákban egy német honosságú Volkswagen Multivan személygépkocsival. Az alapos ellenőrzés során a határrendészek megállapították, hogy az autó szerepel a nemzetközi körözési rendszerben, azt a német hatóságok körözik.
A mintegy 20 millió forint értékű járművet a Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói lefoglalták.