Határrendészeti összesítő Csongrád-Csanád megyéből

2021. 04. 08., cs - 18:00
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök négy határsértővel szemben intézkedtek az elmúlt 12 órában Csongrád-Csanád megyében.

A járőrök 2021. április 8-án 5 óra 30 perc és 2021. április 8-án 17 óra 30 perc között három esetben, négy határsértőt tartóztattak fel Szeged közigazgatási területén, valamint a Röszke autópálya-határátkelőhelyen. Ellenőrzésük során a migránsok líbiai, afgán és szír állampolgárnak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.

A határsértőkkel szemben a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el.


Hírfolyam

 

Drónoztak rendőreink

Szakmai napra gyűltek ma össze vármegyénk rendőrségi drónpilótái, amelyen a modern technológia használatának elméleti és gyakorlati ismereteit bővítették.

 

Háromnegyed óra alatt nyolcmillió

Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.

 

Ismét Példakép tábor

Egy délelőttön át tartott az egyenruhások által szervezett programsorozat a diákoknak Szécsényben.

 

E-rollerrel is tilos ittasan közlekedni!

Győr-Moson-Sopron vármegye útjain 2025-ben a korábbi évekhez képest emelkedő számban következett be olyan személyi sérüléssel járó közlekedési baleset, ahol elektromos roller vezetője volt érintett, sőt akadt, aki ittasan használta a járművet.

 

Hurrikánként tombolt

A győri járőrök elfogtak egy 37 éves helyi férfit, aki közterületen hangosan szitkozódott, közben gépjárműveket ütött, rúgott, és azokban kárt okozott.