Megszűnt a várakozás Ásotthalomnál
Megszűnt az Ásotthalom Közúti Határátkelőhelyen2017. július 1-jén, 11 óra 30 perckorkialakult két órásvárakozás.
Az Ásotthalom Közúti Határátkelőhely kilépő oldalán 2017. július 1-jén, 11 óra 30 perckor két órás várakozás alakult ki a személyforgalomban.
A várakozás mostanra megszűnt, az átkelés folyamatos a határátkelőn.
A határátkelőhelyek nyitva tartásáról és az ott várható várakozási időkről a www.police.hu oldal Határinfo rovatában, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével tájékozódhatnak az utazók.
A rendőrség kéri, hogy indulás előtt mindenki ellenőrizze az úti okmányai meglétét, a gépkocsi műszaki állapotát, vegyenek magukhoz elegendő mennyiségű folyadékot, és amennyiben szükséges, ne felejtsék otthon gyógyszereiket. Amennyiben rendőri segítségre van szükségük, hívják a 112-es segélyhívót!