A térfigyelő operátora azonosította- videóval

2016. 06. 02., cs - 10:50
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A dunaújvárosi rendőrök elfogtak egy férfit, aki egy járókelő táskáját próbálta ellopni.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást B. Richárd dunaújvárosi lakossal szemben.

A rendőrök B. Richárdot azzal gyanúsítják, hogy 2016. május 28-án éjszaka Dunaújvárosban követni kezdett egy férfit, majd a Latinovits utcában megpróbálta kitépni a kezéből a táskáját, azonban csak a kéziltáska fülét sikerült elszakítania, azért a helyszínről elmenekült.

A rendőrök a térfigyelő rendszer operátorának segítségével azonosították, majd elfogták és a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit. A gyanúsítottat a rendőrök bűnügyi őrizetbe vették és gyorsított eljárásban bíróság elé állították.


Kapcsolódó oldalak