Átszerelte a rendszámot

2018. 08. 14., k - 12:41
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A dunaújvárosi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetése miatt folytatott büntetőeljárást Sz. Károly ellen.

A nyomozás adatai szerint a rendőrök 2018. május 24-én 22 óra 45 perckor Kisapostag belterületén ellenőrzés alá vonták a 29 éves helyi lakost, aki egy Opel típusú személygépjárművel közlekedett. A járőrök az intézkedés során megállapították, hogy a személygépkocsin egy másik gépjárműre kiadott rendszámtábla volt felszerelve, ezért az elkövetőt elfogták és a rendőrkapitányságra előállították. A nyomozók a hatósági jelzést lefoglalták, majd a férfit egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.


Kapcsolódó oldalak