Az elmúlt 24 óra számokban

2013. 09. 15., v - 09:20
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rendőrségi hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

Körözött személyek a rendőrök hálójában

A Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai 2013. szeptember 14-én délben egy ittas járművezetés miatt körözött személyt kerítettek kézre, akivel szemben a Miskolci Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot. A felkutatott és elfogott helyi 47 éves férfit a rendőrök őrizetbe vették.

Ugyancsak őrizetbe került az a 68 éves tiszaújvárosi férfi is akit a Készenléti Rendőrség egységei állítottak elő, mivel a hatóságok tartás elmulasztása miatt keresték.

 

Szabálysértési őrizetbe vételek

A megye rendőri szervei szombaton három főt vettek szabálysértési őrizetbe.

A borsodi megyeszékhely járőrei két másokat verekedésre felhívó rendzavaró, míg az edelényi egyenruhások egy termény tolvaj ügyében hoztak személyi szabadságot korlátozó határozatot. Az illetékes rendőrkapitányságok a szabálysértési őrizetbe vett személyeket 72 órán belül, gyorsított eljárásban állítják bíróság elé.

 

Közlekedésrendészeti helyzetkép

Borsod-Abaúj-Zemplén megye közútjain az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt. Anyagi kárral végződő ütközés további három esetben jutott a rendőrség tudomására.


Hírfolyam

 

Rendőrségi felhívás

A Kaposvári Rendőrkapitányság a 14010/746/2025. bűnügyi számon lopás vétség gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

 

Egy család állt a kunbajai betöréssorozat mögött

Nem egyszer csaptak le, és nem is csak egy házra. A háromtagú kunbajai család hónapokon át járta a település lakatlan ingatlanjait, és szinte mindent elvittek, ami mozdítható volt – a gáztűzhelytől a sminkkészletig.

 

Rendőrkézen egy sorozatbetörő

A biharkeresztesi rendőrök elfogtak egy berekböszörményi fiatalembert, aki több helyre is betört, és mindent magával vitt, ami mozdítható volt.