Az elmúlt 24 óra számokban

2015. 01. 02., p - 09:29
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság járőrei 2015. január elsején egy férfival garázdaság  szabálysértés elkövetése miatt alkalmaztak személyi szabadságot korlátozó kényszerintézkedést. Az illetékes rendőrkapitányság a szabálysértési őrizetbe vett személyt gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítja bíróság elé.

A Miskolci Rendőrkapitányság járőrei 2015. január elsején ellenőrzés alá vonták, majd elfogták B. Zsolt 42 éves helyi lakost, akivel szemben a Miskolci Járásbíróság  garázdaság vétség elkövetése miatt adott ki elfogató parancsot. A körözött férfit a járőrök előállították majd büntetés-végrehajtási intézetbe szállították.

Az említett ügyeken túl hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazott ideiglenes megelőző távoltartást egy-egy esetben az Encsi-, a Miskolci-, a Kazincbarcikai-, a Sátoraljaújhelyi-, a Mezőkövesdi és két esetben a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további két esetben jutott a hatóság tudomására.


Kapcsolódó oldalak