Az elmúlt 24 órában történt

2017. 12. 04., h - 08:24
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A Miskolci-, valamint a Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság 2017. december 3-án egy-egy férfit járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt vett szabálysértési őrizetbe.

Az illetékes rendőrkapitányságok a személyi szabadságukban korlátozott személyeket 72 órán belül állítják bíróság elé.

Az Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai az elmúlt 24 órában egy, elfogatóparancs hatálya alatt álló férfit fogtak el és vettek bűnügyi őrizetbe.

Az említett ügyeken túl ideiglenes megelőző távoltartást egy-egy esetben alkalmazott a Kazincbarcikai-, valamint az Ózdi Rendőrkapitányság hozzátartozók közötti erőszak miatt.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt nem történt, míg anyagi kárral járó ütközés öt esetben jutott a rendőrség tudomására.


Hírfolyam

 

Kifosztás bűntett miatt keressük

A Komáromi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11030/432/2025. bűnügyi számon kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Eltereléssel felfüggesztve

Az ózdi rendőrök három kábítószer-használóval szemben zárták le a vizsgálatot a DELTA Program keretében.

 

Saját csapdájuk fogságában

Az emődi rendőrök az illegális tevékenységet rögzítő vadkamera felvételei alapján azonosították az orvvadászokat.

 

Besurranás

Karikagyűrűt lopott két férfi Egyházasfalun, a rendőrök rövid időn belül elfogták őket.

 

Drogériából lopott

A Dorogi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri az ismeretlen elkövető azonosításában.