Az elmúlt 24 órában történt

2018. 03. 17., szo - 09:22
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A Miskolci- és a Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság munkatársai 2018. március 16-án egy-egy férfit tulajdon elleni szabálysértés elkövetése, míg a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság járőrei egy személyt a távoltartó határozat megszegése miatt vettek szabálysértési őrizetbe. Az illetékes rendőrkapitányságok a személyi szabadságukban korlátozott szabálysértőket 72 órán belül állítják bíróság elé.

Az elmúlt 24 órában az encsi és a miskolci rendőrök egy-egy, elfogatóparancs hatálya alatt álló személyt fogtak el és vettek bűnügyi őrizetbe.

Hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazott ideiglenes megelőző távoltartást egy esetben a Miskolci Rendőrkapitányság.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, míg anyagi kárral járó ütközés három esetben jutott a rendőrség tudomására.


Kapcsolódó oldalak