Az elmúlt 24 órában történt

2015. 08. 29., szo - 09:11
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

Az Encsi Rendőrkapitányság járőrei 2015. augusztus 28-án garázdaság szabálysértés elkövetése miatt egy személyt vettek szabálysértési őrizetbe.

A szabálysértőt a járőrök előállították, majd őrizetbe vették.

A rendőrkapitányság a szabálysértési őrizetbe vett személyt gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítja bíróság elé.

A fenti eseten túlmenően a kazincbarcikai és a tiszaújvárosi egyenruhások további egy-egy, elfogatóparancs hatálya alatt álló, körözött férfit fogtak el és vettek őrizetbe.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további nyolc esetben jutott a rendőrség tudomására.


Hírfolyam

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. június 12-én 0 órától 2025. június 16-án 8 óráig.

 

Bozsoki kutyatámadás

A Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya vádemelési javaslattal fejezte be a büntetőeljárást.

 

Ismerkedésből csoportos rablás

Rablással gyanúsítanak a miskolci rendőrök két nőt és két férfit, akik erőszakkal elvették egy férfi mobiltelefonját.