Az elmúlt 24 órában történt

2015. 12. 24., cs - 08:50
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A megye rendőri szervei 2015. december 23-án három személyt vettek szabálysértési őrizetbe.

Az Ózdi Rendőrkapitányság Cs. József 36 éves miskolci lakost járművezetés az eltiltás hatálya alatt-, továbbá L. Péter 31 éves sajónémeti lakost tulajdon elleni szabálysértés miatt, míg a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság V. István 41 éves ároktői lakost az ideiglenes megelőző távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt vette szabálysértési őrizetbe.

Az illetékes rendőrkapitányságok a személyi szabadságunkban korlátozott férfiakat 72 órán belül állítják bíróság elé.

Az említett ügyeken túl hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazott ideiglenes megelőző távoltartást két-két esetben az Ózdi- és a Tiszaújvárosi, míg további egy esetben a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy halálos kimenetelű-, két személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további nyolc esetben jutott a rendőrség tudomására.


Kapcsolódó oldalak