Az elmúlt 24 órában történt

2023. 07. 11., k - 08:47
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyéből.

A Miskolci Rendőrkapitányság 2023. július 10-én engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást. A sofőrt a járőrök előállították, majd őrizetbe vették.

A fenti eseteken túlmenően a megyében szolgálatot teljesítő járőrök hét ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból, mielőtt még balesetet okoztak volna.

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében az elmúlt huszonnégy órában három személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés kilenc esetben jutott a rendőrség tudomására.


Hírfolyam

 

Pár nap alatt kattant a bilincs

A gyanú szerint egy polgári férfi szexuálisan közeledett a szomszédjában élő, 11 éves kislányhoz. A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság munkatársai a helyi rendőrökkel közösen fogták el, majd őrizetbe vették.

 

Karjukat nyújtották

Az Országos Vérellátó Szolgálat munkatársai június 3-án Tamásiban tartottak kitelepüléses véradást, ezzel járultak hozzá a rendőrségi dolgozók számos rászoruló gyógyulásához.

 

Fújtak, szúrtak, majd menekültek – rablás az M5-ös pihenőjében

Két román férfi kilopta a pénztárcát egy bolgár család autójából az M5-ösön, majd paprikaspray-vel és késsel támadtak, amikor lebuktak. Egyikük korábban közel 6 millió forintot zsákmányolt trükkös lopással egy másik autópálya-pihenőben. A nyomozók lezárt az ügyet.