Az elmúlt 24 órában történt

2016. 06. 13., h - 08:43
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A megyében 2016. június 12-én a Miskolci-, az Ecsi-, a Szerencsi- és a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság egy-egy fővel szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt, a távoltartó határozat szabályainak megszegése, illetve tulajdon elleni szabálysértés (lopás) elkövetése miatt indított eljárást. A szabálysértőket a járőrök előállították, majd őrizetbe vették.

Az illetékes rendőrkapitányságok a szabálysértési őrizetbe vett személyeket gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítják bíróság elé.

A fenti eseteken túlmenően az encsi- és a szerencsi- rendőrök egy, illetve két férfival szemben alkalmaztak hozzátartozók közötti erőszak miatt ideiglenes megelőző távoltartást.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további hat esetben jutott a rendőrség tudomására.


Kapcsolódó oldalak