Az elmúlt 24 órában történt
Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.
A megyében 2016. június 19-én a Miskolci- és a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság két, illetve egy fővel szemben tulajdon elleni szabálysértés (lopás), illetve a távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt indított szabálysértési eljárást. A szabálysértőket a járőrök előállították, majd őrizetbe vették.
Az illetékes rendőrkapitányságok a szabálysértési őrizetbe vett személyeket gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítják bíróság elé.
A fenti eseteken túlmenően az ózdi és a miskolci járőrök egy-egy férfival szemben alkalmaztak hozzátartozók közötti erőszak miatt ideiglenes megelőző távoltartást.
Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további öt esetben jutott a rendőrség tudomására.