Az elmúlt 24 órában történt

2016. 06. 30., cs - 08:30
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A megyében 2016. június 29-én az Encsi- és a Miskolci Rendőrkapitányság egy-egy fővel szemben a távoltartó határozat szabályainak megszegése, illetve tiltott prostitúció szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást. A szabálysértőket a járőrök előállították, majd őrizetbe vették.

Az illetékes rendőrkapitányságok a szabálysértési őrizetbe vett személyeket gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítják bíróság elé.

A mezőkövesdi és az edelényi egyenruhások két, illetve egy, elfogatóparancs hatálya alatt álló, körözött személyt fogtak el és vettek őrizetbe.

A fenti eseteken túlmenően a sátoraljaújhelyi-, a miskolci- és az ózdi járőrök egy-egy férfival szemben alkalmaztak hozzátartozók közötti erőszak miatt ideiglenes megelőző távoltartást.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában négy személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés további négy esetben jutott a rendőrség tudomására.


Kapcsolódó oldalak