Az elmúlt 24 órában történt

2016. 09. 18., v - 09:25
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

A megye rendőri szervei 2016. szeptember 17-én két személyt vettek szabálysértési őrizetbe.

 

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy főt járművezetés az eltiltás hatálya alatt, míg a Miskolci Rendőrkapitányság további egy személyt tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt vett szabálysértési őrizetbe.

 

Az illetékes rendőrkapitányságok a személyi szabadságukban korlátozott személyeket 72 órán belül állítják bíróság elé.

 

Az elmúlt 24 órában a miskolci- és az ózdi járőrök egy-egy elfogatóparancs hatálya alatt álló férfit fogtak el és vettek bűnügyi őrizetbe.

 

Az említett ügyeken túl hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazott ideiglenes megelőző távoltartást két esetben a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság.

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, míg anyagi kárral járó ütközés nyolc esetben jutott a rendőrség tudomására.


Kapcsolódó oldalak