Az elmúlt 24 órában történt Fejér megyében

2013. 10. 30., sze - 08:49
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bakonycsernyén egy óra alatt elfogták a betörőket a nyomozók. Székesfehérváron egy körözött került rendőrkézre.

A Móri Rendőrkapitányságra 2013. október 29-én 16 óra 45 perckor érkezett bejelentés, mely szerint ismeretlenek Bakonycsernyén a Béketelepen lévő ifjúsági klubból különböző műszaki cikkeket és üdítőt loptak el. A helyszínre érkező rendőrök adatgyűjtést végeztek, mely során a meghallgatott tanúk elmondták, hogy egy 15 éves bakonycsernyei fiút láttak a klub közelében abban az időben, amikor a lopás történt.

A nyomozók megjelentek a fiú lakásán, ahol megtalálták a klubból ellopott tárgyakat. A fiú elmondta, hogy 17 éves, ugyancsak bakonycsernyei barátjával együtt vitte el a klubból a holmikat. Az egyenruhások mindkettőjüket előállították a Móri Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd szabadon bocsátották őket.

 

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság járőrei 2013. október 29-én 19 órakor Székesfehérváron a Dózsa György utcában igazoltattak egy férfit, akiről az intézkedés során megállapították, hogy ellene a Székesfehérvári Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetése miatt elfogatóparancsot adott ki.

Az egyenruhások ezért Z. József 28 éves kincsesbányai lakost elfogták és a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd szabadon bocsátották.


Kapcsolódó oldalak