Az elmúlt nap balesetei
Az elmúlt 24 órában öt anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek Nógrád megye rendőrei.

Salgótarján belterületén, a Rákóczi úton közlekedett tehergépkocsival egy 32 éves férfi, amikor az egyik ingatlan kapuján próbált meg betolatni. A 32 éves vezető ennek során nekiütközött egy mögötte egyenesen tovább haladó személygépkocsi bal oldalának. A járművekben anyagi kár keletkezett.
Egy 31 éves nő közlekedett személygépkocsival a 22-es számú főúton, Balassagyarmat irányából Dejtár felé 18 óra körül, amikor áttért a menetirány szerinti bal oldali sávba és ott frontálisan összeütközött egy másik járművel. A balesetben nem sérült meg senki.
A megye területén az elmúlt napon további három anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a balesetek megelőzése érdekében fokozott elővigyázatossággal közlekedjenek!
… hogy mindenki hazaérjen!