Bács-Kiskun megyei baleseti összesítő

2018. 05. 03., cs - 08:20
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra közlekedésrendészeti eseményei.

 

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában egy súlyos és három könnyű sérüléssel járó, valamint hét anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök. Ittas vezetés gyanúja miatt vér-vizelet mintavételre egy esetben állítottak elő gépjárművezetőt.

Ballószög külterületén, egy földúton közlekedett Fülöpszállás irányába 2018. május 2-án 1 óra körül egy 43 éves férfi Peugeot 405 típusú személygépkocsival. A helyszíni szemle adatai szerint nem az út vonalvezetésének megfelelően közlekedett, ezért letért az útról és egy betonoszlopnak ütközött. A baleset következtében a jármű utasa – egy 47 éves férfi – az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérüléseket szenvedett.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a közlekedőket, hogy tartsák be a közlekedési szabályokat, hiszen jogkövető magatartással, körültekintő vezetéssel és odafigyeléssel a balesetek megelőzhetőek!


Kapcsolódó oldalak