Balesetek Csongrád megyében

2017. 07. 28., p - 09:28
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két anyagi kárral, valamint egy személyi sérüléssel járó baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.

Egy személyautó sofőrje 2017. július 27-én, 14 óra körül egy kerékpárost úgy előzött, hogy már a manőver végrehajtása előtt járművének előzését egy gépkocsi megkezdte, ezért a két autó ütközött az 5511-es úton. A balesetben személyi sérülés nem történt.

A nyári hőségben csökken a koncentráció, a reflexek tompulnak, ezért ha hosszú útra indul, tartson többször pihenőt, mozgassa át végtagjait! 

Előzés során mindig legyen körültekintő! A manővert csak abban az esetben kezdje meg, ha meggyőződött arról, hogy gépkocsijának előzését másik jármű nem kezdte meg! 

Közlekedjen óvatosan, mindenkor a közlekedési szabályok betartásával!


Kapcsolódó oldalak