Balesetek Jász-Nagykun-Szolnok megyében
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három anyagi kárral járó közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

Két tehergépjármű ütközött össze 2017. április 23-án a kora délutáni órákban a 34-es számú főút 45. kilométerszelvényében, Bánhalma külterületén. Az egyik tehergépkocsi vezetője úgy kanyarodott le balra egy földútra, hogy nem győződött meg arról, hogy az ő járműve előzését már megkezdték, így a két jármű összeütközött. A balesetben személyi sérülés nem történt, de mindkét járműben anyagi kár keletkezett.
Ismét vadelütés történt 2017. április 22-én 21 óra 30 perckor Mezőtúr külterületén, a 46-os számú út 33. kilométerszelvényében. Egy személygépkocsi vezetője későn észlelte az árokból az úttestre ugró őzet, amelyet elütött. Személyi sérülés nem történt, a személygépkocsiban anyagi kár keletkezett.
Fegyvernek külterületén, a 4-es számú főközlekedési úton ütközött össze két személygépkocsi 2017. április 23-án 14 óra után pár perccel. Az egyik jármű vezetője a 131. kilométerszelvénynél nem tartott megfelelő követési távolságot az előtte haladó gépkocsi mögött, így annak fékezése során a két jármű összeütközött. A balesetben személyi sérülés nem történt, de a járművekben anyagi kár keletkezett.
Kérjük, vezessenek óvatosan és körültekintően! Tartsák be a megfelelő követési távolságot és az előzés szabályait!