Baleseti hírek Tolna megyéből
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányságra az elmúlt hétvégén két személyi sérüléssel járó közlekedési balesetről érkezett bejelentés.

Súlyosan sérült az a férfi, aki Bonyhád belterületén 2021. február 20-án a reggeli órákban kerékpárral közlekedett, amikor a kétkerekűjének kormánya bebicsaklott és a biciklis a földre zuhant.
Könnyebben sérült az a férfi, aki 2021. február 21-én az esti órákban az 5112-es úton Paks irányából Fadd irányába közlekedett személygépkocsijával, amikor letért az úttestről és az út melletti vízelvezető árokba hajtott.
A megye területén az egyenruhások további öt anyagi káros közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét a közlekedési szabályok maradéktalan betartására! A balesetek elkerüléséért a legtöbbet mi magunk tehetünk azzal, hogy a szabályokat betartva, egymásra odafigyelve veszünk részt a közlekedésben.
… hogy mindenki hazaérjen!