Baleseti összesítő Nógrád megyéből
Az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a Nógrád megyei rendőrök.

A 2-es számú főúton Rétság irányából Budapest felé közlekedett egy tehergépjármű 2018. április 26-án az éjszakai órákban, amikor vontatmánya egy lejtős, jobbra ívelő útkanyarulatban áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba és nekiütközött az ott közlekedő személygépkocsinak. A személygépkocsi vezetője a baleset következtében megsérült.
Nógrád megye területén az elmúlt 24 órában további egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt.
Felhívjuk a járművezetők figyelmét, hogy minden esetben fokozott óvatossággal és kellő körültekintéssel közlekedjenek, továbbá a szabályokat betartva, járműveik sebességének helyes megválasztásával vegyenek részt a közúti forgalomban!
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság balesetmentes közlekedést kíván!