Baleseti összesítő Nógrád megyéből

2018. 06. 25., h - 07:41
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrségre az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés.

Egy férfi közlekedett motorkerékpárral 2018. június 24-én 15 óra 30 perckor a 21-es számú főúton, Kisterenye irányából Pásztó irányába, amikor a motorkerékpár hátsó gumiabroncsa defektet kapott. Ezt követően a férfi és nő utasa a járművel eldőltek és az úttest mellet lévő füves útpadkára csúsztak. A baleset során a motorkerékpár utasa könnyű sérüléseket szenvedett.

.

A rendőrség a baleset körülményeit vizsgálja.

A balesetek elkerülése érdekében felhívjuk a gépjárművezetők figyelmét arra, hogy körültekintően, a KRESZ szabályait betartva közlekedjenek!  Fontos a sebesség helyes megválasztása és figyeljenek a forgalmi, látási és időjárási viszonyokra!

Balesetmentes közlekedést kíván a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hírfolyam

 

Felelőtlen

Pozitív lett a kábítószergyorsteszt annál a férfinél, aki balesetet okozott Ferencvárosban taxijával, amivel szórakozni vitte volna barátait.

 

Figyelemelterelés

A kőbányai rendőrök keresik azt a három férfit, akik egy mobiltelefont loptak el egy X. kerületi üzletből.

 

Kokaindílerek rács mögött

Újabb drogbiznisz végére tettek pontot a zalaegerszegi rendőrök a DELTA Program keretében. Ezúttal egy helyi hálózatot számoltak fel, a kereskedők közül három személyt le is tartóztatott a bíróság.

 

Hamis bélyegzővel próbálkoztak

Kollégáink szakértő szemmel vizsgálják át az okmányokat, tartózkodási engedélyeket határátlépéskor. Ennek eredményeként a Bács-Kiskun vármegyei határszakaszon múlt héten négy külföldit utasítottak ki az ország területéről.

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. július 30-án 0 órától 2025. augusztus 3-án 24 óráig.