Baleseti összesítő Nógrád megyéből
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két anyagi kárral járó közti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.

Egy férfi haladt személygépjárművel 2018. szeptember 21-én a kora reggeli órákban a 22-es számú főúton Szécsény irányából Őrhalom felé, amikor egy vaddisznó a gépjármű elé ugrott. A férfi elütötte a vadat, majd az út menti árokba hajtott. A balesetben személyi sérülés nem történt.
Az elmúlt 24 órában a megye rendőrei további egy anyagi káros baleset helyszínén intézkedtek.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a járművezetőket, hogy a mezőgazdasági termőterületek melletti utakon vezessenek fokozott óvatossággal. Bármikor az útra tévedhet egy vad, még akkor is, ha nincs elhelyezve vadveszélyre figyelmeztető közlekedési jelzőtábla.
Balesetmentes közlekedést kíván a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság!